Loading color scheme

Kdo jsme

Kroužek „Mladých hasičů“ při SDH Růžodol I. je dětský kolektiv dívek a chlapců ve věku od 5-ti do 15-let.

Scházíme se každou středu v naší hasičárně od 16:30 do 18:00. Naší hlavní náplní je hasičský sport. Účastníme se celostátní hry Plamen. Soutěžíme v několika disciplínách např. požární útok, štafeta požárních dvojic, požární útok CTIF, štafeta CTIF, branný závod požární všestrannosti, dětské TFA nebo štafeta 4x60 m. Jedná se především o týmové disciplíny.

Kromě plnění hasičských disciplín na závodech se naše děti účastní různých kurzů, besed a výletů např. kurz 1. pomoci, plavání s vodními záchranáři, lezeckého výcviku na horolezecké stěně, exkurze u HZS Liberec nebo Horské služby. Děti také plní zkoušky odbornosti z teoretických znalostí na poli požární ochrany. Pro děti naše SDH pořádá také společenské akce jako Mikulášskou besídku nebo přespávání v hasičárně.

Děti se také mohou aktivně podílet na organizaci akcí pořádaných naším sborem, kde nám pomáhají s organizací.

27.6. - Karlinský H faktor

27.6. - Karlinský Niht faktor

12.9. - Pilínkovský plamínek

3.10. - Mníšecké kolečko

asi 3.10. - Jablonecká hala - starší - 60m

asi 4.10. - Jablonecká hala - mladší - 60m

asi 10.10. - Jablonecká hala - dorost - 100m

není upřesněno - ZPV

není upřesněno - Okresní kolo ZPV

Kroužek Mladých hasičů probíhá každou středu od 16:30h.

Těšíme se na vás.

Petra Svačinková