Loading color scheme

Kdo jsme

Kroužek „Mladých hasičů“ při SDH Růžodol I. je dětský kolektiv dívek a chlapců ve věku od 5-ti do 15-let.

Scházíme se každou středu v naší hasičárně od 16:30 do 18:00. Naší hlavní náplní je hasičský sport. Účastníme se celostátní hry Plamen. Soutěžíme v několika disciplínách např. požární útok, štafeta požárních dvojic, požární útok CTIF, štafeta CTIF, branný závod požární všestrannosti, dětské TFA nebo štafeta 4x60 m. Jedná se především o týmové disciplíny.

Kromě plnění hasičských disciplín na závodech se naše děti účastní různých kurzů, besed a výletů např. kurz 1. pomoci, plavání s vodními záchranáři, lezeckého výcviku na horolezecké stěně, exkurze u HZS Liberec nebo Horské služby. Děti také plní zkoušky odbornosti z teoretických znalostí na poli požární ochrany. Pro děti naše SDH pořádá také společenské akce jako Mikulášskou besídku nebo přespávání v hasičárně.

Děti se také mohou aktivně podílet na organizaci akcí pořádaných naším sborem, kde nám pomáhají s organizací.

24.10. - ZPV

není upřesněno - Okresní kolo ZPV

Z důvodu aktuální situace a nařízení vlády, si dovolujeme oznámit, že se kroužek na potřebnou dobu ruší. Tudíž od 12.10.2020 do 3.11.2020 schůzky mladých hasičů nebudou.

Je nám to líto a děkujeme za pochopení.

Kroužek Mladých hasičů probíhá každou středu od 16:30h do 18h.

Tréninky Dorostu probíhají každý pátek od 16h do 18h.

Těšíme se na vás.

Tímto vás chceme informovat o tom, že v roce 2021 pořádáme Letní hasičský tábor.

Termín: 17. 7. - 24. 7. 2021

Místo:  Rekreační areál Vesec, Vesec 39, 511 01 Turnov.

Tábor je vhodný pro děti s minimálně ukončenou docházkou 1. třídy ZŠ

Veškeré informace zde budeme zveřejňovat.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na vás.

Petra Svačinková