Loading color scheme

Kdo jsme

Kroužek „Mladých hasičů“ při SDH Růžodol I. je dětský kolektiv dívek a chlapců ve věku od 5-ti do 15-let.

Scházíme se každou středu v naší hasičárně od 16:30 do 18:00. Naší hlavní náplní je hasičský sport. Účastníme se celostátní hry Plamen. Soutěžíme v několika disciplínách např. požární útok, štafeta požárních dvojic, požární útok CTIF, štafeta CTIF, branný závod požární všestrannosti, dětské TFA nebo štafeta 4x60 m. Jedná se především o týmové disciplíny.

Kromě plnění hasičských disciplín na závodech se naše děti účastní různých kurzů, besed a výletů např. kurz 1. pomoci, plavání s vodními záchranáři, lezeckého výcviku na horolezecké stěně, exkurze u HZS Liberec nebo Horské služby. Děti také plní zkoušky odbornosti z teoretických znalostí na poli požární ochrany. Pro děti naše SDH pořádá také společenské akce jako Mikulášskou besídku nebo přespávání v hasičárně.

Děti se také mohou aktivně podílet na organizaci akcí pořádaných naším sborem, kde nám pomáhají s organizací.

21.6. od 9:00 - se děti mohou zúčastnit dne otevřených dveří v naší požární zbrojnici.

14.9. od 8:00 - TFA Liberec

28.9. od 8h - Mimoňský přebor 60m a 100m

5.10. od 9:00 - Mníšecké kolečko

12.10. od 9:00 - ZPV - Machnín

Dobrý den, Ahoj,

prázdniny se blíží ke konci a začínají tréninky Mladých hasičů, začínáme ve středu 4. 9. od 16:30 do 18:00 v hasičárně, informační schůzka s rodiči bude probíhat také od 16:30.

Rodiče nebudeme dlouho trápit, jen si řekneme info k závodům, tréninkům atd……. , případně zodpovíme vaše dotazy.

Petra Svačinková
Vedoucí kolektivu mladých hasičů