Loading color scheme

Memoriál záchranářů z Manhattanu je za námi

Další ročník každoročního memoriálu záchranářů z Manhattanu je za námi.

V sobotu 8. 9. 2018 jsme uspořádali již 18. ročník Memoriálu záchranářů z Manhattanu. V letošním roce se ho zúčastnilo méně soutěžních dvojic než v některých předchozích letech, ale na průběh samotného závodu to nemělo doufejme vliv. 

V kategorii hasičů si odnesli první místo zástupci HZSLK - Michal Stejskal a Pavel Dvořák, v kategorii policistů si první místo odnesli zástupci Policie ČR Liberec - Stanislav Bárta a Petr Valášek a konečně v kategorii záchranářů se na prvním místě umístila dvojice z vodní a potápěčské záchranné služby Liberec.

Celkové výsledky ve formátu pdf jsou ke stažení níže. V galerii jsou vybrané fotky z akce a další fotky z dílny ČTK si můžete prohlédnout i tady.